/

Wypożyczalnia motocykli

MOTOCYKLE TO NASZA PASJA!
Oto my, Ania i Grzegorz, fani motocyklowej przygody z powołaniem do jak najszerszego rozpowszechniania tej idei wśród innych.  Naszym celem jest zarażenie jak największej ilości osób miłością do dwóch kółek. Chcielibyśmy, aby dzięki nam było jeszcze więcej motocykli na polskich drogach. Jeżeli z różnych powodów nie możesz mieć własnego motocykla, to nasza oferta jest dla Ciebie. Jeżeli nie masz uprawnień kat. A, to u nas znajdziesz małe 125-ki, a dzięki jazdom próbnym i szkoleniowym zdecydujesz czy jest to hobby dla Ciebie.
Grzegorz
Przygodę na dwóch kółkach kontynuuję od ponad 30 lat. W tym czasie motocyklem przejechałem ponad 250 tys. km i zwiedziłem Europę od Przylądka Północnego po Gibraltar. Motocykle zawsze były moją pasją. Fascynuje mnie zarówno technika motocyklowa, jak i sam sposób na życie.
Ania
Pasją do motocykli zaraził mnie mój mąż, z którym jeździłam na zloty motocyklowe. Są to chwile, na które czekamy z utęsknieniem, szukając w nich odskoczni od codzienności, aby wszystko co nieistotne zostawić w tyle. Z każdym następnym zlotem moja pasja przeobraża się w miłość.
projekt: Mr.Bloom